HAKKIMIZDA - Nefis Bulgur - Bulgur İmalatı

Hakkımızda

   

  "Nefis Bulgur Sanayi Ticaret Limited Şirketi" ismiyle faaliyetlerine devam eden firmamız 1965 yılından beri süre gelen tecrübeyi yenilikci çözümler ile birleştirdi. Üretim Teknolojileri Yenilemeye devam ediyor ve Ürün Çeşitlerimizi arttırmaya devam ediyoruz. Yarım asırlık tecrübemiz ile kaliteli ve sağlıklı üretim en temel ilkemiz.

 
    Firmamız Türkiyenin güneyinde Gaziantep Şehrinde Başpınar 2.Organize Sanayi Bölgesinde Vali Muammer Güler Bulvarı üzerinde 10,000 metre karelik toplam alan ve 7,500 metre karelik üretim alanıyla yıllık 30,000 MTon üretim kapasitesine ulaşmış; ürün çeşitleri, kalite ve lezzetiyle yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda el değmeden paketlenerek sofranızdaki yerinizi almıştır.
 
    Firmamız kalitesi ve geniş ürün seçenekleri ile başta Türkiye olmak üzere tüm dünya ülkelerinin damak tadına hitap etmektedir. Ürünlerimizi Yurt içi ve Yurt Dışı Pazarda Dünyanın 7 kıtasın da  tüketicilerimize ulaştırıyoruz.
 
Temel ürün portföyümüz olan Sarı Bulgur, Esmer Bulgur, Aşurelik Buğday, Firik, Kırmızı Mercimek, Nohut , Fasulye, Baharatlar, Makarna, Fıstık, Fındık, Yöresel Ürünlerimizi sizlere sunmak bizim en büyük mutluluk kaynağımızdır.

 

Türkiye dünyanın en büyük bulgur üreticisi konumundadır. Türkiye’deki tarihi çok eskilere dayanan bulgur bugün, ileri teknolojiye sahip fabrikalarda modern tekniklerle üretilmektedir.

 

 Kaliteli bulgur üretiminin temeli durum buğdayına dayanmaktadır. Bulgur üretiminde kullanılan durum buğdayı ne kadar kaliteli ise bulgurun lezzeti ve besleyiciliği aynı oranda yüksek olacaktır. Durum buğdayının sert yapısı bulgurun parlak bir yapıda olmasını sağlar. Dünyanın en kaliteli durum buğdayları arasında gösterilen Türk durum buğdayı, Türk bulguruna eşsiz lezzetini veren en önemli etkendir. 

 

ramazan

AR-GE

Müşteri mevcut ya da olabilecek ihtiyaç, istek ve beklentileri detaylı olarak analiz
devamı

KALİTE

Ürünlerimiz ISO22000 hijyenik üretim koşullarına uygun olarak kalite kontrol
devamı

İMALAT

Kaliteli ve güvenli ürün için üretimin her aşamasında kontrol ve testler yapılır.
devamı

MARKA

Nefis Bulgur olarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında her yönüyle
devamı