MARKA HİKAYEMİZ - Nefis Bulgur - Bulgur İmalatı

Marka Hikayemiz

 

 

Sofranıza ulaşan en lezzetli bulgur taneleri

           

Bulgur üretimine küçük bir el değirmeniyle başlayan Ahmet Şerif Çokay köy, köy dolaşarak bulguru müsait yerde kaynatıp kurutmuş daha sonrada bulguru el değirmeni vasıtası ile çekmeye başlamıştır.


       Nefis Bulgurun kurucusu olan Ahmet Şerif yıllarca kasabaları dolaşmış ve bulgura emek katarak özen göstererek ismini aranan talep edilen hale getirmiştir. Teknolojinin gelişmesi ve gelen taleplere daha hızlı cevap verebilmek için 1965 yılında bulgur imalathanesi kurup bulgur imalatına başlayan Ahmet şerif artık tüm bölgede Şerifin bulguru diye nam salmış ve halk tarafından şerifin nefis bulguru denmeye başlanmıştır.

 

 

 Bir rüya gibi bulgur

       1995 yılına kadar “Şerifin Nefis Bulguru” olarak faaliyetlerine devam eden işletmemiz bu yıldan sonra “Nefis Bulgur San Tic. Ltd. Şti.” ismiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. Ahmet şerif bulguru sadece buğday tanesinin işlenmesi olarak görmemiş bulgur her tanesinin damakta bırakmış olduğu tadın hakkını vermek için özenmiş ve tüketicilerin hassasiyeti doğrultusunda işine önem vermiştir. Bizlerde bu noktadan sonra üretilen her bulgur tanesi ile tüketicilerimizin müşterilerimizin aklında kalan damak tadını biraz daha ileri taşımaya çalışmaktayız.

 

         "Şerifin Nefis Bulgurları" adıyla 1965 yılında kurulan firmamız "Nefis Bulgur Sanayi Ticaret Limited Şirketi" ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir. 45 yılı aşkın süre zarfında firmamızda kullanılan üretim teknolojileri yenilenmiş ve ürün çeşitleri arttırılmıştır. Yarım asırlık tecrübemiz ile kaliteli ve sağlıklı üretimi ilke edindik. Firmamız  ürün çeşitleri, kalite ve lezzetiyle yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 

 Bulgurdaki önceliğimiz

 

     Ürünlerimiz sağlıklı ortamlarda el değmeden paketlenerek sofranız da ki yerinizi almıştır. Firmamız kalitesi ve geniş ürün seçenekleri ile başta Türkiye olmak üzere tüm dünya ülkelerinin damak tadına hitap etmektedir. Ürünlerimizi hem yurt içi pazarda tüketicilerimize ulaştırıyor hem de yurt dışındaki tüketicilerimizin sofralarına ulaştırmak için faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. 

 

bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgru bulgur bulgur bulgur bulgur bulgue bulgur bulgur bulgur bulguır bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgr bulgr bulgur bulgur bulgurbulgur bulgur products bulgur company bulgur company chip bulgur company bulgur company bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgru bulgur bulgur bulgur bulgur bulgue bulgur bulgur bulgur bulguır bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgr bulgr bulgur bulgur bulgurbulgur bulgur products bulgur company bulgur company chip bulgur company bulgur company bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgru bulgur bulgur bulgur bulgur bulgue bulgur bulgur bulgur bulguır bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgr bulgr bulgur bulgur bulgurbulgur bulgur products bulgur company bulgur company chip bulgur company bulgur company bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgru bulgur bulgur bulgur bulgur bulgue bulgur bulgur bulgur bulguır bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgur bulgr bulgr bulgur bulgur bulgurbulgur bulgur products bulgur company bulgur company chip bulgur company bulgur company

ramazan

AR-GE

Müşteri mevcut ya da olabilecek ihtiyaç, istek ve beklentileri detaylı olarak analiz
devamı

KALİTE

Ürünlerimiz ISO22000 hijyenik üretim koşullarına uygun olarak kalite kontrol
devamı

İMALAT

Kaliteli ve güvenli ürün için üretimin her aşamasında kontrol ve testler yapılır.
devamı

MARKA

Nefis Bulgur olarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında her yönüyle
devamı