HAKKIMIZDA

Nefis Bulgur'un dünden bugüne gelişimi hakkında kurumsal açılımı...

"Nefis Bulgur Sanayi Ticaret Limited Şirketi" ismiyle faaliyetlerine devam eden firmamız 1965 yılından beri süre gelen tecrübeyi yenilikçi çözümler ile birleştirdi. Üretim Teknolojileri Yenilemeye devam ediyor ve Ürün Çeşitlerimizi arttırmaya devam ediyoruz. Yarım asırlık tecrübemiz ile kaliteli ve sağlıklı üretim en temel ilkemiz.

Firmamız Türkiye'nin güneyinde Gaziantep Şehrinde Başpınar 2.Organize Sanayi Bölgesinde Vali Muammer Güler Bulvarı üzerinde 10,000 metre karelik toplam alan ve 7,500 metre karelik üretim alanıyla yıllık 30,000 MTon üretim kapasitesine ulaşmış; ürün çeşitleri, kalite ve lezzetiyle yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda el değmeden paketlenerek sofranızdaki yerinizi almıştır.Firmamız kalitesi ve geniş ürün seçenekleri ile başta Türkiye olmak üzere tüm dünya ülkelerinin damak tadına hitap etmektedir. Ürünlerimizi Yurt içi ve Yurt Dışı Pazarda Dünyanın 7 kıtasın da tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Temel ürün portföyümüz olan Sarı Bulgur, Esmer Bulgur, Aşurelik Buğday, Firik, Kırmızı Mercimek, Nohut , Fasulye, Baharatlar, Makarna, Fıstık, Fındık, Yöresel Ürünlerimizi sizlere sunmak bizim en büyük mutluluk kaynağımızdır.

Türkiye dünyanın en büyük bulgur üreticisi konumundadır. Türkiye'deki tarihi çok eskilere dayanan bulgur bugün, ileri teknolojiye sahip fabrikalarda modern tekniklerle üretilmektedir.

Kaliteli bulgur üretiminin temeli durum buğdayına dayanmaktadır. Bulgur üretiminde kullanılan durum buğdayı ne kadar kaliteli ise bulgurun lezzeti ve besleyiciliği aynı oranda yüksek olacaktır. Durum buğdayının sert yapısı bulgurun parlak bir yapıda olmasını sağlar. Dünyanın en kaliteli durum buğdayları arasında gösterilen Türk durum buğdayı, Türk bulguruna eşsiz lezzetini veren en önemli etkendir.


 • Aydınlatma Metni
 • Bilgi Guvenligi Politikası
 • Kisisel Veri Saklama ve Imha Politikası
 • KVKK Politika
 • Cerez Politikası
 • Gizlilik Politikası
 • Veri Sahibinin Basvuru Hakkında Bilgilendirme ve Basvuru Formu
 • NEFİS MARKALAR

  Günden güne sürekli yenilenen ve oluşturduğu uluslararası markalar ile gıda sektörüne
  farklılık getiren Nefis ilerlemeye devam etmektedir.


  SİZLERLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK BİZLERİ GURURLANDIRACAKTIR.

  © COPYRIGHT NEFİS BULGUR Design by MEDYAMİM