MARKA HİKAYEMİZ

Nefis Bulgur'un marka gelişim süreci...

Sofranıza ulaşan en lezzetli bulgur taneleri

Bulgur üretimine küçük bir el değirmeniyle başlayan Ahmet Şerif Çokay köy, köy dolaşarak bulguru müsait yerde kaynatıp kurutmuş daha sonrada bulguru el değirmeni vasıtası ile çekmeye başlamıştır.

Nefis Bulgurun kurucusu olan Ahmet Şerif yıllarca kasabaları dolaşmış ve bulgura emek katarak özen göstererek ismini aranan talep edilen hale getirmiştir. Teknolojinin gelişmesi ve gelen taleplere daha hızlı cevap verebilmek için 1965 yılında bulgur imalathanesi kurup bulgur imalatına başlayan Ahmet şerif artık tüm bölgede Şerifin bulguru diye nam salmış ve halk tarafından şerifin nefis bulguru denmeye başlanmıştır.Bir rüya gibi bulgur

1995 yılına kadar "Şerifin Nefis Bulguru" olarak faaliyetlerine devam eden işletmemiz bu yıldan sonra "Nefis Bulgur San Tic. Ltd. Şti." ismiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. Ahmet şerif bulguru sadece buğday tanesinin işlenmesi olarak görmemiş bulgur her tanesinin damakta bırakmış olduğu tadın hakkını vermek için özenmiş ve tüketicilerin hassasiyeti doğrultusunda işine önem vermiştir. Bizlerde bu noktadan sonra üretilen her bulgur tanesi ile tüketicilerimizin müşterilerimizin aklında kalan damak tadını biraz daha ileri taşımaya çalışmaktayız.

"Şerifin Nefis Bulgurları" adıyla 1965 yılında kurulan firmamız "Nefis Bulgur Sanayi Ticaret Limited Şirketi" ismiyle faaliyetlerine devam etmektedir. 45 yılı aşkın süre zarfında firmamızda kullanılan üretim teknolojileri yenilenmiş ve ürün çeşitleri arttırılmıştır. Yarım asırlık tecrübemiz ile kaliteli ve sağlıklı üretimi ilke edindik. Firmamız ürün çeşitleri, kalite ve lezzetiyle yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.Bulgurdaki önceliğimiz

Ürünlerimiz sağlıklı ortamlarda el değmeden paketlenerek sofranız da ki yerinizi almıştır. Firmamız kalitesi ve geniş ürün seçenekleri ile başta Türkiye olmak üzere tüm dünya ülkelerinin damak tadına hitap etmektedir. Ürünlerimizi hem yurt içi pazarda tüketicilerimize ulaştırıyor hem de yurt dışındaki tüketicilerimizin sofralarına ulaştırmak için faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

NEFİS MARKALAR

Günden güne sürekli yenilenen ve oluşturduğu uluslararası markalar ile gıda sektörüne
farklılık getiren Nefis ilerlemeye devam etmektedir.


SİZLERLE BİRLİKTE ÇALIŞMAK BİZLERİ GURURLANDIRACAKTIR.

© COPYRIGHT NEFİS BULGUR Design by MEDYAMİM